/  Anasayfa

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi’ni, bir demirbaşın şirketin envanteri olarak kaydedilip, hurdaya atılana kadar olan tüm süreçlerinin yönetimi olarak tanımlayabiliriz.

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi, varlıkların yaşam döngüleri boyunca sağladığı toplam değeri en üst düzeye çıkarmak için işletmeyi koordine eden fiziksel varlıkları yönetmek için üretimde güvenilirliği ve sürekliliği sağlayan bir stratejidir. Üretimde verimlilik, süreklilik ve güvenilirlik, bir önlemin tutarlılık derecesidir. Yapılan üretim, aynı koşullar altında aynı tekrarlanan sonucu verdiğinde güvenilir olacaktır.

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi'nin faydaları nelerdir?

Bağlantısız, yönsüz ve ucu açık operasyonları kapsamına alır ve bunları yapılandırılmış ve disiplinli bir programa dönüştürür.

Bunun faydaları tüm kuruluşa yayılmıştır. İşte en önemlilerinden beşi:

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi,stratejik planlama yeteneklerini ve hedeflere ulaşma yeteneğini geliştirir.

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi,ekipman kullanılabilirliği, varlık ömrü ve diğer önemli performans önlemleri açısından varlık performansını iyileştirir.

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi,kullanım kolaylığı, veri bütünlüğü ve raporlama yeteneklerini geliştirerek yazılım sistemlerinden yatırım getirisini artırır.

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi,varlık güvenilirliğinden veya hizmet seviyelerinden ödün vermeden sinerji sağlayıp atıkları ortadan kaldırarak maliyetleri azaltır.

Akıllı Şehir Varlık Yönetimi,varlıkların müşterilere, mal sahiplerine, çalışanlara, düzenleyicilere, sigorta sağlayıcılarına ve diğer paydaşlara karşı sorumlu yönetimini gösterir.

HIZLI ERİŞİM